naprawa płyty głównej po zalniuprzez wiele lat, ekran iPhone'a prace naprawcze {w rzeczywistości | staną się byciem stopniowo skomplikowany . Na początku może to być kwestia czy nie części obudowy, która przesunięta była z przodu lub z tyłu. Ale , jako wyświetl pojęty laminowany, jako biometryczny wymagany bezpiecznie sparowany sprzęt komponenty , jako szerszy gamuts wymóg szczegółowy kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch domniemaną to musi być dostosowany dla 3D dokładnie , gdzie dotknąłeś, i jako bardziej zaawansowany jednostki wykrywające wymagane bardziej wymagający wyrównanie , o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby pewności wysokiej jakości naprawy.

Tyle tak naprawdę, Apple miał sprzęt gadżety zainstalowane we wszystkich placówkach handlowych obszarach i licencjonowanych centra do job znacznie lepiej i szybciej niż średnia ludzka.

Naprawa iPhone

Napraw ekran iPhone'a procedure należy do firmy Apple ongoing check my site efforters to better secure clients a środowisko ale czyni gwarancje , które nie simply działają lepsze jednak trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 obsługą wszystkich iPhone'ów wracając do piątki, do alchemii - wzmacniającej silniej rodzajów aluminium, stal i szkło, aby naprawy coraz prostsze i bardziej niedrogie .

To przeniesienie nie będzie proszę wszyscy. "Prawo do naprawy" jest skomplikowane , często sporne problem. Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- ludzie , którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub zaoferować swoje rzeczy poprzez mówienie ciebie {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu wydymany poza dwukrotnie wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o ludzie , którzy pragną mieć części wysokiej jakości dostępne w niedrogi w budżecie koszty , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “naprawa płyty głównej po zalniu”

Leave a Reply

Gravatar